+37038731223
svencioneliumm@svmm.lt
Kaltanėnų g. 3, Švenčionėliai, 18209 Švenčionių r
  Švenčionėlių meno mokyklos mokiniai kartu su Nijolės Genytės socialinės globos namų vaikais paskutines vasaros dienas praleido linksmai, išradingai ir turiningai. Stovyklos, kurią finansavo Švenčionių r. savivaldybė, vadovė mokytoja ekspertė Loreta Šidlauskienė
kartu su kolegėmis Virginija Subeliene, Romute Trusova, Agne Šalniene, Jūrate Mažviliene ir Angele Maliavkiene pasistengė, kad veiklos būtų ne tik įdomios, įtraukiančios, bet ir praturtinančios naujais įspūdžiais, lavinančios gebėjimus ir ugdančios kūrybiškumą.
  Pirmąsias dvi dienas veiklos vyko Švenčionėliuose prie Žeimenos upės esančioje laisvalaikio aikštelėje. Čia vaikai, mokytojų padedami, užsiėmė kūno perkusija, muzikos terapija, piešimu su augalais ir dažais, gamtos spalvų  ir žemės menais. Čia vyko ir kelionė į šachmatų šalį, buitiniai socialiniai šokiai gamtoje. Nors laikas gamtoje kartu su draugais lekia žaibiškai, stovyklautojai pasistiprindavo sočiais pietumis.
  Trečioji stovyklos diena prasidėjo smagia išvyka į Linkmenų plaktukų muziejų, kurį įkūrė verslininkai ir mecenatai Kibickai. Gidė supažindino su gausia muziejaus ekspozicija, su vietinių kalvystės meistrų darbais, savo pasakojimą paįvairindama įdomiais nutikimais.
  Iš Linkmenų stovyklautojai į namus dar neskubėjo. Visų trijų dienų veiklas vainikavo Kaltanėnuose surengtas aktyvus nuotykių žaidimas „Misija – lobis“. Komandoms teko gerokai pamiklinti kojas ir pasukti galvas, kol lobis buvo surastas. Tačiau adrenalino ir pačių geriausių emocijų užtaisas buvo garantuotas.
  Visi trijų dienų stovyklos dalyviai iškart buvo papuošti ženkliukais su šypsenėlėmis, o stovyklą uždarant jiems įteiktos padėkos.
Švenčionių r. Švenčionėlių meno mokyklos mokytoja ekspertė Loreta Šidlauskienė